Науковці британського Кембриджу проводитимуть дослідження на Таращанщині

Корпорація SDGs, що є материнською компанією ТОВ «Ківшовата Агро» підписала п’ятирічний контракт з Університетом Кембриджу (Великобританія) щодо проведення дослідницького проекту «Розвиток людини та соціального бізнесу в с.Ківшовата, Україна», та який проводиться з грудня 2018 року.

В межах партнерства науки та бізнесу планується впровадити, оцінити та провести ряд заходів, що пов’язані з реалізацією Цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй та щодо розвитку людини в селі Ківшовата та Таращанському районі.

Цей дослідницький проект має на меті продемонструвати ідеальний баланс між економічною діяльністю, добробутом населення та навколишнім середовищем для дійсно сталого розвитку.

Японською стороною було запрошуно ряд дослідників з великим досвідом у міжнародному розвитку та реалізації проектів в таких організаціях, як UNDP «Програма розвитку ООН», UNICEF (Дитя́чий фонд ООН, ЮНІСЕФ), UNESCO (Організа́ція Об’є́днаних На́цій з пита́нь осві́ти, нау́ки і культу́ри), World Bank (Світовий банк), USAID (Агентство США з міжнародного розвитку), DFID (Департамент міжнародного розвитку Великобританії) та OXFAM (Міжнародне об’єднання 15 громадських організацій, що реалізують проекти у більше ніж 90 країнах світу). Результати дослідження будуть опубліковані у річному звіті SDGs Corporation.

Дякуємо жителям села Ківшовата та Кислівка, пайовикам підприємства за співпрацю у проведенні дослідження!