Про нас

Ківшовата Агро > Про нас

Ківшовата-Агро — душа аграрної справи

ТОВ «Ківшовата-Агро» заснована в 2009 році, знаходиться в селі Ківшовата, Таращанського району Київської області за 130 км. від Києва. Основний власник підприємства – SDGs Corporation (Японія),
яка викупила ТОВ «Ківшовата-Агро» в 4 кварталі 2016 року. Компанія займається вирощуванням озимої пшениці, кукурудзи, сої та соняшника Земельний банк компанії становить 2500 га,  має зерноочисний комплекс з об’ємом потужностей для зберігання зерна 16000 тон та сучасною лабораторією.
Має сучастну сільськогосподарська техніку, яку використовує у своїй діяльності та також надається для оренди фермерам ти іншим господарством. Ведення аграрного бізнеса компанія ТОВ “Ківшовата-Агро» супроводжує з безпосереднім соціальним розвитком Таращанського району.

 

Співпраця з нами:
Як що Ви бажаєте мати співпрацю з нашим підприємством Ви завжди отримаєте повну гарантію того, що всю діяльність ТОВ «Ківшовата-Агро» працює тільки у правовому полі та основуючись на діючі закони України. Підприємство є одним найбільших платників податків Таращанського району, що е головним показником ведення прозорого та чесного бізнеса.

807_web
012_web

ТОВ «Ківшовата-Агро» – одне з найбільших підприємств по вирощуванням,
збору і сортування зернових культур в Україні.

Ми сумлінно працюємо, обробляючи родючі землі для єдиної спільної мети –
досягти добробуту населення та розвитку економіки суспільства.

Земля в обробці

850 - пайовиків співпрацюють з господарством
2500 га - площа орендованих земель в Таращанському районі
10 000 га - ціль розвитку до 2021 р.

НАШІ ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ ЕЛЕВАТОРА
АГРО ПОСЛУГИ
ОРЕНДА ЗЕМЛІ