«Ківшовата Агро» – один з найбільших агровиробників-платників податків Таращанщини та Київської області

ТОВ «Ківшовата Агро», що спеціалізується на рослинництві, а також є дочкою японської SDGs Corporation, залишається в лідерах Таращанського району та Київщини зі сплати податків в різні бюджети серед агропідприємств регіону. У 2018 році загальна сума платежів до бюджетів різних рівнів склала більше 10,5 млн. грн, що на 60% більше 2017 року.

Незважаючи на значну тінізацію сільськогосподарського виробництва загалом по країні, ТОВ «Ківшовата Агро» повністю виконало зобов’язання зі сплати орендної плати пайовикам, відрахувань перед державою та громадами з якими підприємство працює, а у своїй діяльності співпрацює виключно з офіційно зареєстрованими суб’єктами господарювання.

У 2018 році завдяки фінансовим вливанням з Японії, підприємство змогло завершити будівництво другої черги зерноочисного комплексу підприємства, збільшивши потужності зберігання елеватора до 16 тисяч тон.

Незважаючи на фінансові та економічні труднощі у державі та на виробництві, підприємство не скорочує робочі місця, а продовжує забезпечувати жителів краю джерелом доходу, а також працює над розширенням виробництва.

У 2018 році підприємством з японськими інвестиціями було на дано допомогу установам місцевої влади, закладам освіти та соціальної інфраструктури Таращанського району на суму 214 336 грн., загальна сума наданої допомоги у 2016-2018 рр. склала 403 762 грн.

ТОВ «Ківшовата Агро» запрошує власників земельних паїв до співпраці.

Під час вибору господарства для передачі землі в оренду, закликаємо вас враховувати всі фактори, які впливають на ВАШ добробут та соціальне забезпечення, а не лише короткострокові блага.

Телефон для довідок 04566 47336 та 067 410 0361.