Сер Артур Річард Джоллі KCMG відвідав село Ківшовата для вивчення питань сталого розвитку

В межах проекту дослідження «Розвитку людини та соціальноорієнованого бізнесу в с.Ківшовата, Україна», що проводиться дослідником Університету Кембриджу проф. Храі Тадаші у співпраці з SDGs Corporation, що є власником ТОВ «Ківшовата Агро», с.Ківшовата відвідав Сер Артур Річард Джоллі KCMG.

Сер Артур ознайомився з напрямками роботи та підрозділів ТОВ «Ківшовата Агро» і ознайомився з об’єктами соціальної інфраструктури сіл Таращанського району. Також гість з Великобританії поспілкувався з юними музикантами духового оркестру «Гармонія» та наголосив на важливості постановки мети і ясного уявлення своїх прагнень, ознайомився з експозицією сільського музею.

Для довідки: Сер Артур Річард Джоллі KCMG провідний економіст з розвитку, який був названий одним з 50 світових ключових мислителів світу в сфері економіки. Сьогодні він є Почесним професором та науковим співробітником Університету Сассексу, орієнтуючись на розвиток та світу та роль ООН у світовому управлінні. З 1982-2000 був першим виконавчим директором UNICEF.